Мінфін оприлюднив проект нової Інструкції з нарахування та сплати ЄСВ

Share Button

Оприлюднено проект постанови КМУ «Про внесення змін до Інструкції про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування»

На офіційному веб-сайті Мінфіну оприлюднено проект постанови Кабінету Міністрів України (завантажити), яким пропонується викласти в новій редакції Інструкцію про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Щоправда, на сайті розміщено лише сам проект постанови та 19-ть додатків до Інструкції. Текст Інструкції чомусь поки що відсутній.

Як пояснюють у Мінфіні, зміни розроблено з метою приведення у відповідність до чинного законодавства наказу Мінфіну від 20.04.2015 р. № 449 у зв’язку із  прийняттям Закону № 1774-VIII, Закону №1692-VIII, Закону № 1369-VІІІ.

Зауваження та пропозиції стосовно змісту нормативно-правового акту можна надавати у письмовій та електронній формі протягом місяця з дня публікації цього оголошення за наступними адресами:

Міністерство фінансів України, 01008, м. Київ-8, вул. Грушевського, 12/2, e-mail:  homut@minfin.gov.ua , doroshkova@minfin.gov.ua;

Державна регуляторна служба України, 01001, м. Київ-11, вул. Арсенальна, 9/11, e-mail:  inform@dkrp.gov.ua

Джерело: https://news.dtkt.ua/

Коментарі