В ДІЇ ШВИДКА ЗАКОНОДАВЧА ДОПОМОГА ЕКОНОМІЦІ УКРАЇНИ

Share Button

Заслужений економіст України, кандидат сільськогосподарських наук, президент Спілки орендарів і підприємців України Віктор Хмільовський від імені Спілки підтримує законодавчу ініціативу невідкладного внесення на розгляд парламенту проекту Закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо подолання наслідків економічної кризи спричиненої безпрецедентними заходами боротьби з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2». 

Наразі законопроект опрацьовується в  Комітеті з питань фінансів, податкової та митної політики, що його очолює  народний депутат Данило Гетьманцев. 

Цей законопроект містить положення безумовної підтримки юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців. Зокрема, пропонується до 1 липня 2020 року звільнити від сплати усіх податків і зборів, передбачених Податковим кодексом України, платників податків, що є юридичними особами та фізичними особами – підприємцями діяльність яких була призупинена згідно з рішенням Кабінету Міністрів України на період проведення заходів запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», а також від усіх передбачених видів оподаткування дохід у вигляді дивідендів юридичних осіб зазначених у абзаці другому підпункті 14.1.122 пункту 14.1 статті 14 ПК України. Передусім це стосується нерезидентів.

Тепер чекаємо підтримки цього законопроекту в сесійній залі парламенту, а також послідуючого виконання органами влади та місцевого самоврядування.

Поза всяким сумнівом  прийняття цих змін до ПК України Верховною Радою стане суттєвою підтримкою для бізнесу і Україна для зовнішньоекономічних партнерів залишиться економічно стабільною та інвестиційно привабливою країною.

       

 

Коментарі