Архив: Вересень 2016

Електронне адміністрування ПДВ: геноцид бізнесу чи спосіб боротьби з “податковими ямами”?

Серед експертів з питань податкової політики та народних депутатів вже два роки ведуться дускусії щодо ефективності системи електронного адміністрування — СЕА — ПДВ та системи депонування коштів на спецрахунках.

Розпочато виконання Генеральної угоди на 2016-2017 роки

Сторонами соціального діалогу розпочато виконання Генеральної угоди на 2016-2017 роки.

Голова ДРС нагадала підприємцям про дієвий механізм досудового вирішення спорів у сфері ліцензування

Днями відбулося чергове засідання Експертно-апеляційної ради з питань ліцензування при Державній регуляторній службі, в якому взяла участь Голова ДРС Ксенія Ляпіна.

Мінфін затвердив ключові показники ефективності Фіскальної служби

Міністр фінансів Олександр Данилюк затвердив і направив голові Державної фіскальної служби (ДФС) Роману Насірову ключові показники ефективності (Key Performance Indicators – KPI) у реформі ДФС, повідомила прес-служба міністерства.

КМУ одобрил проект закона о внесении изменений в Трудовой кодекс

В соответствии с ним украинцы теряют право на оплачиваемый отпуск, который предоставляется сейчас на время сдачи сессии в вузах при получении второго высшего образования.

Як підприємцю прозвітувати про дохід, отриманий не від підприємницької діяльності

У ДФС роз’яснюють, що фізичні особи – підприємці подають до контролюючого органу податкову декларацію за місцем своєї податкової адреси за результатами календарного року у строки, встановлені Податковим кодексом для річного звітного податкового періоду, в якій також зазначаються авансові платежі з податку на доходи.

Минэкономразвития сохранило прогноз роста ВВП в 2016 году на 1%

Министерство экономического развития и торговли сохранило прогноз роста ВВП Украины в 2016 году на 1%.

“Теневая” Украина: к чему приводят зарплаты в конвертах и как обстоят дела в Европе

МЭРТ заявляет о том, что экономика страны выходит из тени, а экономисты говорят о последствиях.

Украина вошла в ТОП-25 стран с самыми высокими налогами

Всемирный экономический форум опубликован новый Отчет о глобальной конкурентоспособности и состоянии мировой экономики. Для составления документа аналитики учитывают множество данных. В том числе, уровень коррупции, инфляции и стабильности политики в разных странах.

Опрос: как работодатели удерживают украинцев на работе

Большинство работодателей знают, что удерживать сотрудников дешевле и быстрее, чем находить новых им на замену. Тем не менее, не все работодатели готовы следовать этой мудрой истине. Судя по результатам опроса НН, сотрудники определяют лояльность как хорошо оплачиваемую работу и возможность развиваться в компании.