Регламент роботи ІТС та електронних сервісів ДПС на свята

Державна податкова служба України інформує, що 26 грудня 2019 року майже 6 млн. електронних документів надісланих до ДПС прийняті, оброблені з урахуванням алгоритмів обробки для кожного типу документу.

Читати далі

В Україні створено транспортний портал електронних послуг

В Україні створено транспортний портал електронних послуг e-transport.gov.ua, який об’єднує електронні сервіси у всіх сферах транспортної галузі в одну розумну систему.

Читати далі

Декларація про майновий стан і доходи: у яких випадках подається?

Обов’язок щодо подання податкової декларації про майновий стан і доходи (далі — Декларація) виникає при отриманні протягом звітного (податкового) року таких доходів:

Читати далі

З 1 січня 2020 року сімейні фермерські господарства отримають додаткову фінансову підтримку

Постановою Кабінету Міністрів України від 22 травня 2019 року № 565 (далі — Постанова № 565) затверджено Порядок надання сімейним фермерським господарствам додаткової фінансової підтримки через механізм використання коштів, передбачених Мінагрополітики у державному бюджеті за програмою «Фінансова підтримка фермерських господарств», які спрямовуються на додаткову фінансову підтримку фермерських господарств із статусом сімейних фермерських господарств через механізм доплати на користь застрахованих осіб — членів/голови сімейного фермерського господарства єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі — доплата).

Читати далі

Як правильно скласти фотографію робочого часу при проведенні атестації робочих місць за умовами праці?

В ГУ Держпраці у Полтавській області нагадують, право на пенсію за віком на пільгових умовах, щорічну додаткову оплачувану відпустку за роботу зі шкідливими і важкими умовами праці, скорочену тривалість робочого тижня, доплати за роботу зі шкідливими і важкими умовами праці, передбачені Законом України «Про охорону праці» (стаття 7), визначаються лише за результатами атестації робочих місць за умовами праці, яка проводиться відповідно до Порядку проведення атестації робочих місць за умовами праці, затвердженого постановою КМУ від 01.08.1992 № 442 та Методичних рекомендацій для проведення атестації робочих місць за умовами праці, затверджених постановою Мінпраці України від 01.09.1992 № 41.

Читати далі

Зміни у порядку ведення касових операцій: у чому суть?

Податківці інформують, що з 11 грудня 2019 року набрали чинності зміни, внесені постановою Національного банку України від 07.11.2019 р. № 131 (далі — Постанова №131) до положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженого постановою Нацбанку України від 29.12.2017 №148 (далі — Положення № 148), якими передбачено що установа/підприємство зобов’язана визначити та затвердити внутрішнім документом:

Читати далі