Архив: Січень 2018

Тетяна КОРОЛЬ: Одна особа працювала у 56 роботодавців одночасно

Основним з пріоритетів діяльності Пенсійного фонду на 2018 рік є сприяння легалізації тіньової зайнятості серед населення. У цьому напрямку Фонд планує продовжити співпрацювати з органами ДФС, Державної служби України з питань праці, іншими контролюючими, правоохоронними органами та громадськими організаціями.

Чи складати податкову накладну та розрахунок коригування до неї, якщо покупець відмовляється приймати товари?

Платник ПДВ зобов’язаний скласти податкову накладну в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації в порядку, визначеному законодавством, електронного підпису вповноваженої платником особи, та зареєструвати її в ЄРПН.

Календар підприємця на лютий 2018

Будь в курсі про всі терміни сплати та звітності разом з “Роботодавцем”!

Декларування доходів 2017-ого: які ставки ПДФО застосовувати

Головне управління ДФС у Тернопільській області повідомляє, що станом на сьогодні застосовуються до доходів, отриманих у 2017 році, такі ставки ПДФО:

Доопрацьовано законопроект, що має посилити контроль за обліком товарів

Метою проекту Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо заходів з детінізації обігу товарів і послуг» (№ 7142) є детінізувати торговельну діяльність із продажу технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, лікарських засобів, ювелірних чи побутових виробів із дорогоцінних металів.

То хто ж ключовий в процесі адаптації українського законодавства до стандартів Євросоюзу?

25 січня 2018 року  вперше після старту євроінтеграційних процесів комітетом «З питань євроінтеграції  Верховної Ради України» було проведено тренінг, на якому в доступній формі була викладена історія злетів і падінь, а також об`єктивно  висвітлений нинішній  стан справ з можливостями залучення і громадянського суспільства.  

Податковий календар на 30 січня 2018 року

Головне управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що 30 січня 2018 року – останній день сплати:

Як фермеру стати на облік платником ЄСВ

Для взяття на облік платником ЄСВ членам фермерських господарств, необхідно подати до контролюючого органу за місцем проживання заяву про взяття на облік платника ЄСВ за формою № 1-ЄСВ. 

То бути Громадській раді Фонду соцстрахування чи не бути? – ось в чому питання

На електронну пошту до редакційного ПАЦЮКА журналу «РоботодавецЬ» надійшов лист від голови ініціативної групи з підготовки установчих зборів по формуванню складу Громадської ради Фонду соцстрахування України Богдана НАЗАРЕНКА. Автор листа запевняє редакційного ПАЦЮКА, що легітимна Громадська рада Фонду соцстрахування буде сформована попри спроби заблокувати процес її утворення. Цитуємо:

Дізнатися про сильні і слабкі сторони у бізнесі підприємці можуть за допомогою безкоштовного тесту

На веб-порталі програми «Будуй своє» підприємці можуть пройти безкоштовний тест з 11 галузей, який дасть можливість виявити сильні і слабкі сторони у бізнесі.