Архив: Листопад 2016

В Брюсселі розпочалася Щорічна асамблея Форуму громадянського суспільства Східного партнерства

28-29 листопада 2016 р. у Брюсселі відбудеться 8-ма Щорічна асамблея Форуму громадянського суспільства Східного партнерства. Зустріч Форуму проходитиме під назвою “Побудова спільного безпечного та демократичного майбутнього”  (“Building a Common Secure and Democratic Future”). Очікується, що у заході візьмуть участь близько двохсот представників громадських організацій, інституцій ЄС та урядів країн Східного партнерства.

НОВІ ПЛАСТИ СПІВПРАЦІ

Хліб – не просто продукт харчування, – це основа нашого загального благополуччя. Недаремно наші предки адресують з віків прийдешнім поколінням мудрість: без хліба на столі не буде в домі пісні, а в країні – миру. «Хліб – всьому голова» – відоме українське прислів’я, яке варто шанувати та з яким узгоджувати наше ставлення до майбутнього.

ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ!

Національний бізнес, та і все українське суспільство звичайно були певні, що з початком політичного сезону розпочнеться екзальтація соціальної напруги в разі розчарувань громадянського суспільства щодо перспектив лібералізації податкового законодавства, детінізації економіки та виведення з тіні заробітної плати, як ключового чинника у формуванні сприятливого інвестиційного клімату, створення нових робочих місць тощо. Адже критична ситуація в цій царині стимулює нарощування трудової міграції високопрофесійних «золотих рук» робочої еліти та інтелекту нації, знекровлюючи кадровий потенціал країни.

Топ-10 правовых событий недели для бизнеса

Десятка важных для предпринимателей правовых событий прошедшей недели, учитывая результаты работы госорганов

Fitch подтвердило рейтинги “ПриватБанка” и банка “Пивденный” на уровне “ССС”

Подтверждение рейтингов “ПриватБанка” отражает стабильный уровень нормативного капитала банка, качества активов и стабилизацию депозитного портфеля банка

Названа средняя зарплата украинцев

Показатель средней зарплаты за сентябрь 2016 года на одно застрахованное лицо составил 4583 грн

Для покупки валюты ввели новое правило

НБУ ослабил ограничения импортерам для покупки долларов под контракты

А чего вы все удивляетесь?

Вы поражены декларациями? Да что вы говорите? А не знаете, кто ДОБРОВОЛЬНО выбирал их заполнителей? Вы не читали списки партий? Вы не читали декларации кандидатов? Там то же самое и было! Так почему удивление — только сейчас?

З 1 грудня – нові розміри мінімальної зарплати та прожиткового мінімуму

Ще 15 червня набрав чинності закон, яким передбачено збільшення з 1 грудня 2016 року прожиткового мінімуму та мінімальної зарплати до 1600 грн. На що це вплине?

Громадськість пропонує новий Податковий кодекс

У Києві відбувся форум «Ukraine Level Up 2016. Битва за бізнес: податкова реформа чи хаос?», головною подією якого стало представлення громадськості проекту ліберального Податкового кодексу України, розробленого групою вітчизняних експертів за ініціативою Асоціації платників податків України (АППУ)