Архив: Вересень 2019

У разі розірвання договору оренди СГ повинен сплачувати оренду за земельні ділянки до дати їх повернення

ДПС у Волинській області  нагадує, що у разі припинення або розірвання договору оренди земельної ділянки державної (комунальної) власності орендар повертає орендодавцеві земельну ділянку на умовах, визначених договором, та сплачує орендну плату за фактичний період перебування землі у користуванні у поточному році, тобто до дати повернення земельної ділянки орендодавцю (відповідному органу виконавчої влади чи відповідній сільській, селищній, міській раді).

У Держпраці нагадують роботодавцям про необхідність своєчасного проведення атестації робочих місць

В ГУ Держпраці у Луганській області нагадують роботодавцям про необхідність своєчасного проведення атестації робочих місць в організаціях та на підприємствах незалежно від форм господарювання.

Соціальні відпустки: хто має право та умови виплати грошової компенсації за невикористання

В ГУ Держпраці у Львівській області нагадують, право на відпустку, а отже, на грошову компенсацію за невикористану відпустку мають громадяни України, які перебувають у трудових відносинах з підприємствами, установами, організаціями незалежно від форми власності та галузевої належності, а також працюють за трудовим договором у фізичної особи.

14-15 листопада відбудеться Міжнародний науковий економічний форум NEW ECONOMICS-2019

14-15 листопада пройде Міжнародний науковий економічний форум NEW ECONOMICS – 2019. Захід відбудеться за адресою: м. Київ, проспект Перемоги, 54/1, Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана. Інформаційними партнерами форуму є портал robotodavets.org.ua та журнал “РоботодавецЬ”.

Працівника прийнято на тимчасові роботи за направленням центру зайнятості: які наслідки для роботодавця?

Працівника прийнято на тимчасові або громадські роботи за направленням центру зайнятості. Чи повідомляти Державну фіскальну службу? Чи заносити запис до трудової книжки? Чи нараховується грошова компенсація за невикористані дні щорічної відпустки?

Листок непрацездатності — підстава для надання допомоги за рахунок коштів Фонду

У Фонді соціального страхування України в Харківській області зазначили, перевірки страхувальників здійснюються з метою забезпечення цільового використання коштів загальнообов’язкового державного соціального страхування та упередження неправомірних виплат. Водночас, проведення перевірок здійснюється за наявності підстав, передбачених законом.

Держстат опублікував Календар подання форм статзвітності та фінансової звітності на 2020 рік

Держстат України на своєму офіційному сайті оприлюднив: 

На що варто звернути увагу під час заповнення звітності з ТЦУ

Офіс ВПП звертає увагу платників на поширені помилки при складанні Звіту про контрольовані операції.

Кабмін розподілив сервісні та правоохоронні функції Державної податкової служби

Урядом прийнято рішення щодо розділення сервісної та правоохоронної функцій Державної податкової служби.

Адвокатів-ФОПів хочуть звільнити від подвійного ЄСВ

20 вересня 2019 року у Верховній Раді зареєстровано законопроект №2166 “Про внесення змін до Закону України “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування” (щодо усунення дискримінації за колом платників)”.