Архив: Лютий 2019

ТОП 10 найпоширеніших помилок під час заповнення декларації

Національне агентство з питань запобігання корупції за результатами аналізу декларацій під час здійснення їх повних перевірок сформувало перелік найпоширеніших помилок, які допускають суб’єкти декларування.

НБУ планує звузити сферу використання готівки

Національний банк планує впровадити низку заходів з метою звуження сфери використання готівки.

Проблеми та перспективи модернізації соціального діалогу та публічних комунікацій задля успішних реформ

На основі аналізу актів законодавства, наукових та аналітичних висновків та досліджень, позицій сторін, опублікованих в друкованих та електронних ЗМІ командою проекту «Сприяння публічним комунікаціям в діалозі між владою та громадськістю в частині імплементації положень Глави ХХІ Угоди про Асоціацію в умовах децентралізації», який  виконує ГО «Спілка орендарів і підприємців України» за фінансування Міжнародного фонду «Відродження» для обговорення 1 березня ц.р. на Круглому столі «Перспективи імплементації в Україні положень Глави ХХІ Угоди про Асоціацію Україна-ЄС щодо розвитку публічних комунікацій та соціального діалогу», підготовлено попередню редакцію АНАЛІТИЧНОГО МАТЕРІАЛУ з проблематики публічних комунікацій в Україні.

1 березня 2019 року відбудеться круглий стіл «Перспективи імплементації в Україні положень Глави ХХІ Угоди про Асоціацію Україна-ЄС щодо розвитку публічних комунікацій та соціального діалогу»

1 березня 2019 року о 10:00 в приміщенні готелю «Русь» (вул. Госпітальна, 4, 2-й поверх, зала «Венеція») відбудеться засідання круглого столу «Перспективи імплементації в Україні положень Глави ХХІ Угоди про Асоціацію Україна-ЄС щодо розвитку публічних комунікацій та соціального діалогу» (реєстрація – з 9.30).

Вивантаження даних Реєстру платників ПДВ в повному обсязі: новий сервіс від ДФСУ

ДФСУ доопрацьовано меню «Реєстри» Електронного кабінету в частині вивантаження даних Реєстру платників ПДВ в повному обсязі.

Нова індустріалізація – реальний шанс для України

Досягнення економічних і соціальних успіхів сучасними країнами не можливе без ефективно працюючої промисловості. Виходячи  з  цього та зважаючи на  тяжкий стан  промислового комплексу, Україні вкрай  потрібна трансформація парадигми його розвитку. Базові підходи до формування та реалізації  комплексної системної стратегії інноваційного розвитку промисловості, яка включає також необхідні умови, механізми та інструменти, що забезпечать прискорений її розвиток, пропонує  доктор техн. наук, Заслужений працівник промисловості України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, екс-міністр промислової політики України,  віце-президент УСПП Володимир НОВИЦЬКИЙ.

Яку кадрову документацію повинен вести ФОП?

Кадрова документація регламентує порядок використання роботодавцем найманої праці, реєстри обліку робочого часу, документи, що відображають факти прийняття на роботу, звільнення з роботи, надання відпустки, направлення у відрядження тощо.

ДРС проти ініціатив Мінсоцполітики щодо ФОП

Міністерство соціальної політики України оприлюднило проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту прав працівників та протидії застосуванню незадекларованої праці». Зважаючи на вкрай незадовільне ставлення бізнесу до ініціатив Мінсоцполітики, зазначених у проекті закону, Державна регуляторна служба України проаналізувала ситуацію та пропонує до уваги учасників обговорення, яке відбудеться 27 лютого 2019 року о 15.00 у ДРС, власну позицію.

Класифікатор професій ДК 003:2010 зазнав змін

Мінекономрозвитку на своему сайті опублікував наказ від 15.02.2019 № 259 «Про затвердження Зміни № 8 до національного класифікатора ДК 003:2010 «Класифікатор професій».

Оновлено план-графік проведення документальних планових перевірок ДФСУ на 2019 рік (станом на 25.02.2019 )

ДФСУ на офіційному сайті оприлюднила оновлений план-графік проведення документальних планових перевірок платників податків на 2019 р.