Архив: Червень 2019

Право на підвищену оплату у святковий чи вихідний день не залежить від того, чи дотримувався власник вимог законодавства

Головне управління Держпраці у Херсонській області нагадує вимоги трудового кодексу щодо залучення працівників до роботи в святкові і неробочі дні.

Гнучкі форми організації праці – проект змін до КЗпПУ

На сайті Міністерства соціальної політики України оприлюднено проект Закону України «Про внесення змін до Кодексу законів про працю України (щодо гнучких форм організації праці)». Обговорення проекту розпочалося з 25 червня. Триватиме до 25 липня, тобто пропозиції до проекту документа можна подавати упродовж місяця.

1 липня зміниться розмір прожиткового мінімуму, але це не вплине на інші показники

Головне управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує, що відповідно до Закону України від 23 листопад 2018 року № 2629-VIII «Про державний бюджет України на 2019 рік» з 1 липня 2019 року будуть діяти нові розміри прожиткового мінімуму.

Уряд схвалив утворення територіальних органів Податкової служби

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман підписав постанову про утворення територіальних органів Державної податкової служби, повідомляє прес-служба Міністерства фінансів України.

В інтересах українських товаровиробників ввели обмеження на імпорт китайського прокату

Прес-служба Мінекономрозвитку повідомляє, що вчора, 26 червня на засіданні Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі розглядали питання захисту українських товаровиробників від зростаючого та недобросовісного імпорту.

Віктор Хмільовський: Що заважає Володимиру Зеленському вести системний діалог з бізнесом?

25 червня платформа нової промисловості «Industry4Ukraine», оприлюднила маніфест для української промисловості, який закликає президента, майбутній парламент та політичні партії вивести в найвищий пріоритет питання промислового розвитку.

Хто має переважне право залишитися на роботі під час скорочення штату

Як відомо, стаття 42 Кодексу законів про працю України говорить про те, що при скороченні чисельності або штату працівників у зв’язку із змінами в організації виробництва і праці переважне право залишитися на роботі надається працівникам з більш високою кваліфікацією і продуктивністю праці. Проте законодавством не передбачені критерії і порядок визначення таких працівників.

Думку органу місцевого самоврядування в питанні землевідведення суд не врахував

Портал судової влади України розповідає про те, що Закарпатський окружний адміністративний суд визнав протиправною відмову Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області у наданні громадянину дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність на території сільської ради за межами населеного пункту для ведення особистого селянського господарства та зобов’язав повторно розглянути заяву позивача про наданні зазначеного дозволу.

Мінрегіон і Держаудитслужба мають перевірити всі теплокомуненерго

26 червня прем’єр-міністр України доручив Міністерству регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ та Державній аудиторській службі провести аудит кожного теплокомуненерго. Перевірити, йдеться на офіційному порталі уряду, будуть об’єктивність існуючої вартості тепла і води.

Як користуватися «Інспекційним порталом» – покрокова інструкція

На сайті Державної регуляторної служби опубліковано покрокові інструкції: як користуватися ресурсом «Інспекційний портал»?