Держстат назвав найвигідніший бізнес в Україні

Share Button

Бізнес зазначає збитків, однак не весь, перукарні – залишаються найприбутковішим бізнесом в Україні. Про це свідчать дані Державної служби статистики. 


За звітний період кількість збиткових підприємств зменшилась з 46,6% до 39,7%. Сумарний збиток підприємств становить 156,1 мільярд гривень. Цей показник в 1,6 рази більше, ніж загальний дохід в 97,5 мільярда гривень тих, хто завершив квартал “в плюсі”.

Найприбутковішими серед усіх галузей стали тільки три бізнес напрямки. Причому якщо прибуток в сфері освіті в розмірі 30,1 мільйонів гривень зменшилася на 25,5% в порівнянні з початком минулого року, то фінансова і професійна ще в минулому році закінчувала перший квартал зі збитками. За підсумками результат становить 19 мільярдів гривень і 12,66 мільярдів гривень відповідно.

В інших же сферах діяльності великі і середні підприємства закінчували квартал з негативним фінансовим результатом. Але показник все ж зменшився більше ніж на 60%.

Найбільше скорочення втрат компаній спостерігали в категорії “інші види послуг” – на 95,08%. Сюди входять громадські організації, ремонтні майстерні, перукарні, масажні салони і т.д. Лідерами по зменшенню розміру збитків стали транспортні компанії з показником -87,6% і торгові -82,3%.

Джерело: businessua.com

 

Коментарі