Як банки ошукують клієнтів

Share Button

Банк може змінити умови договору в односторонньому порядку. Щоб зробити це, достатньо розмістити повідомлення на своєму сайті. Це один із найбільш поширених способів ошукання клієнтів. Про це Gazeta.ua розповів партнер адвокатської компанії “Кравець і Партнери” Ростислав Кравець.

“Можуть змінити в односторонньому порядку будь-які умови договору через розміщення повідомлень на банківському сайті. Більшість банків це часто використовує, а НБУ на це закриває очі. Наприклад, на сайті банку з’являється інформація про подорожчання комісійних виплат на утримання банківської картки чи зміну обмежень на зняття грошей із картки. Вважається, що банк через сайт про це повідомив клієнтів. Але як часто клієнт заходить на сайт банку?” – констатує Ростислав Кравець.

Підписуючи договір, клієнт зазвичай дає згоду на таку поведінку банку. Просто не звертає уваги на це. Крім того, в договорах застосовують ще один поширений метод – дрібний шрифт.

“У такий спосіб піднімають плату за користування банківськими продуктами, вводять додаткові штрафи, зменшують термін безвідсоткового користування кредитними коштами та збільшують тарифів за користування банківською карткою”, – уточнює експерт.

Джерело: gazeta.ua

Коментарі