USAID виділяє 50 млн доларів на децентралізацію

Share Button

Урядове агентство США з міжнародного розвитку (USAID) протягом 2016-2021 років планує надати Україні 50 млн доларів на реалізацію програми міжнародної технічної допомоги з проведення децентралізації в Україні.

Про це віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко написав на своїй сторінці у Фейсбуці.

«Протягом 2016-2021 років Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) планує надати Україні 50 млн доларів США на реалізацію Програми міжнародної технічної допомоги «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE)», – написав Зубко.

За його словами, в рамках вищезгаданої програми DOBRE 75 об’єднаних територіальних громад по всій Україні отримають фінансування на розробку стратегічних планів розвитку громад, зокрема розвитку їх інфраструктури.

«Для України важливо в результаті цього проекту надати рішення, які можна буде клонувати в інших регіонах. Нам потрібні готові проекти, які засвідчать результати реформи. Це додасть мотивації до об’єднання нових громад», – наголосив віце-прем’єр.

Джерело: ukrinform.ua

Коментарі