Кабмін створив Національний комітет з промислового розвитку

Share Button

Кабінет міністрів України створив Національний комітет з промислового розвитку. Відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду у вівторок.

“Стратегічна мета комітету – трансформувати стратегічну структуру української промисловості у високотехнологічну індустріальну модель”, – заявила доктор економічних наук Саліхова Олена, яку перший віце-прем’єр Степан Кубів запропонував призначити секретарем новоствореного Комітету.

“В якості тактичної мети ми бачимо визначення найбільш ефективних інструментів промислової політики методом широких консультацій з ключовими представниками влади, фокус-групами бізнесу, науки і громадськості”, – заявила вона.

За її словами, серед основних завдань, які постануть перед Комітетом – здійснення експертної оцінки реального стану та визначення пріоритетів розвитку промисловості, розробка механізмів підвищення результативності і конкурентоздатності, підготовка рекомендацій з підвищення ефективності державного управління і розробка рекомендацій щодо вдосконалення законодавства для стимулювання промислового розвитку.

Серед напрямів діяльності,якими буде опікуватися комітет, вона назвала наступні: науково-технічне забезпечення, інновації та підприємництво, фінансово-інвестиційне та кадрове забезпечення  розвитку промисловості, питання енергоефективності.

Вона повідомила, що головою комітету буде прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

“У складі комітету буде створена експертна рада, її члени формуватимуться з представників органів державної влади, бізнесу, наукової і освітньої сфери”, – заявила доктор економічних наук.

“Створення Національного комітету має забезпечити проведення комплексної реформи, яка здатна забезпечити стабільність і динамічний розвиток економіки через нову індустріалізацію економіки України”, – підсумувала Саліхова.

Економічна правда

 

Коментарі