“План Моргентау” від Бальцеровича і Міклоша для України

Share Button

Економічні диверсанти! Це перше, що спадає на думку після уважного ознайомлення з Пакетом реформ Бальцеровича і Міклоша. Це ж як треба не любити Україну… Це ж як треба нас зневажати та тримати за повних ідіотів, щоб пропонувати цей сучасний “план Моргентау” українській владі!

Просто порівняйте самі…

***

У Євросоюзу є 10-річна стратегія розвитку до 2020 року. Вона містить 7 флагманських ініціатив в рамках 3х ключових пріоритетів:

Пріоритет №1. Розумний розвиток.

– Цифровий порядок денний Європи

– Інноваційний Союз

– Розвиток молоді

Пріоритет №2. Сталий розвиток.

– Ресурсозберігаюча Європа

– Промислова політика в еру глобалізації

Пріоритет №3. Інклюзивний розвиток.

– Нові навички та робочі місця

– Європейська платформа проти бідності

Все це підпорядковано 5-ти амбітним цілям в сфері зайнятості, інновацій, освіти, клімату/енергетики та подолання бідності.

Із Стратегією ЄС-2020 можна ознайомитись тут.

***

Може Бальцерович і Міклош у своєму “Пакеті реформ” пропонують Україні щось з кращого європейського досвіду (по цілям, пріоритетам, інструментам)? Може намагаються адаптувати “рамку” Європейської стратегії для України? Може дають конкретні поради як нам залучити масштабні інвестиції, створити нові робочі місця, розвинути науку та виробництво, збільшити високотехнологічний експорт, наповнити бюджет, підвищити глобальну конкурентоспроможність, прискорити економічне зростання та підняти реальні доходи громадян? Ні, ні, і ще раз ні!

Ці нафталінові циніки, ці економічні вбивці в овечих шкурах пропонують нам невідкладно усунути торгівельні “подразники” у стосунках з ЄС, підняти пенсійний вік, відмінити мораторій на продаж с/г земель, приватизувати стратегічні підприємства такі як “Турбоатом” та “Електроважмаш”, відмовитись від створення інститутів економічного розвитку (експортно-кредитне агентство, агенція підтримки малого бізнесу?), скоротити видатки бюджету, провести примусове об’єднання територіальних громад, повернутися до податкової реформи Мінфіну 2015 року (де передбачена ліквідація спрощеної системи оподаткування для юр. осіб), провести глибоку дерегуляцію (особливо в сфері видобутку корисних копалин), ліквідувати трудові книжки як вагому перепону для бізнесу та працівників…

Ці “гостьові реформатори” стверджують, зокрема, що “Центральним банком був досягнутий значний прогрес в стабілізації та зачистці банківського сектору, але робота ще не завершена. Краща стратегія – продовжити гарну співпрацю з МВФ”.

***

У мене питання – ці “прибульці” працюють на країн-конкурентів, які зацікавлені в нашій сировині та емігрантах, чи взагалі на Путіна? Те що не на Україну – це 100%!

Віктор Галасюк,
голова Комітету ВР з питань
промислової політики та підприємництва

Джерело: obozrevatel.com

Коментарі