5 бізнесів, які можна вести, не кидаючи основну роботу

Share Button

Найкраще починати власну справу, паралельно працюючи на основній роботі. Таким чином ризик прогоріти й втратити стабільний заробіток стає мінімальним, радять спеціалісти. Для бізнесу під час роботи бажано, аби керівництво було лояльним до відлучання з офісу й до частих телефонних розмов.

Портал “Знай” пропонує 5 бізнесів, якими можна займатися паралельно із основною роботою.

Компанія перевезень

Для відкриття цього бізнесу варто вкласти 5-7 тис. грн у простий сайт й мати базу даних із власниками водіїв із машинами, а також у просування цієї послуги у соцмережах. Робота керівника бізнесу з перевезень полягає в тому, що він є посередником між замовником і водієм. Із кожної вартості перевезення водії платять 15%.
“Всі умови на сайті мають бути прописані чітко. Водії теж повинні ними володіти. У цьому бізнесі важливо вчасно брати слухавку й оперативно вирішувати питання. Якщо маєте можливість зв’язуватися із водіями через інтернет, то це це буде додатковим плюсом, бо зможете відповідати клієнтам миттєво про авто, час прибуття і з’ясовувати інші нюанси”, – пояснює Олександр Бойко, спеціаліст із особистих фінансів.
Такий бізнес у Києві дає середній дохід від 3 до 7 тис. грн, залежно від кількості замовлень

Бюро перекладів

Цей бізнес найуспішніший у великих містах, де є посольства і консульства. Адже за авторизованими перекладами звертаються найчастіше при підготовці документів для поїздки за кордон. У його відкриття багато грошей вкладати не треба — основне — мати знайомих у посольствах і консульствах.
“Бюро перекладів — це його власник і 2-3 перекладачів, що володіють різними мовами. Власник бере замовлення й надсилає його перекладачем. Запорукою цього бізнесу є лобіювання ваших інтересів у якомусь із посольств. Бажано, щоб до вас радив звернутися якийсь клерк посольства, або там була ваша реклама”, – каже спеціаліст.
Завдяки бюро перекладів можна заробляти 2-2,8 тис. грн у місяць.

Клінінгова компанія

Для відкриття цього бізнесу потрібен іще один компаньйон або найманий працівник. Крім цього варто купити потужний пилосос, полірувальну машину та пристрій для миття вікон. А також — побутову хімію. На це потрібно близько 30 тис. грн. Варто ще й сайт замовити. Це обійдеться ще 4-5 тис.
“Одне генеральне прибирання у Києві невеликої квартири до 50 квадратів коштує від 1 тис. гривень. Вартість витрат на нього — близько 150 гривень. Це ганчірки, проїзд і мийні засоби”, – каже Геннадій Клима. Він працював у клінінговій компанії друга.
Клінінгова компанія низької успішності заробляє у місяць 6-7 тис. грн.
“Керувати цим бізнесом можна, працюючи на основній роботі. У робочий час треба піднімати слухавку й домовлятися про прибирання. А потім після роботи їхати й наводити лад у когось вдома або у офісі”, – каже він.

Упаковка подарунків

Для цього бізнесу потрібно орендувати точку о торговельному центрі або на ринку. Це обходиться у 3-5 тис. грн, залежно від рівня торгівельного центру. Крім цього варто платити зарплату упаковщику подарунків і закуповувати необхідні матеріали. Це ще 4 тис. грн.
Всередньому точка із упаковки подарунків приносить у місяць 12-14 тис. грн.
“Із цього доходу треба виділити гроші на зарплату та на оренду. Власнику лишиться приблизно 4 тисячі. Це у Києві й в період ділового періоду — із вересня по квітень. Влітку заробітки падають. Дуже важливо правильно обрати місце для упаковки подарунків”, – говорить Олена Ганзій, вона упаковує подарунки на рику неподалік метро “Петрівка”.
Щоб ця справа була успішною, власник не обов’язково повинен бути там присутнім чи їздити на точку щодня.

Перепродажі

Перепродажі — особливо вигідний бізнес для тих, хто має друзів чи родичів за кордоном. Їм можна замовляти недорогі у Німеччині чи Італії товари й тут перепродувати.
“У Німеччині замовляють одяг для доросих і дітей, місцеву побутову техніку й дитячі автокрісла. Це все там дешевше, ніж у нас мало не удвічі. У Італії вигідно замовляти каву і спагетті. Перевозити пакунки можна через приватних перевізників, які своїми мікроавтобусами курсують із України в інші держави. Перевозять переважно особисті речі”, – каже Олександр Бойко.
Привезені речі фотографують і виставляють на продаж у соцмережах і безкоштовних сайтах із продажу.
“На реалізації контрабандної кави із Італії можна заробити, наприклад, 3 тисячі гривень у місць. На перепродажі дитячих речей із Німеччини — 4-4,5 тисяч. Для цього, звісно, прийдеться нерідко відлучатися на пошту — отримувати одні посилки й відправляти інші”, – пояснює він.

 

Автор: Володимир Гук
Коментарі