Довідку про склад сім’ї не видаватимуть – повідомляють в КМДА

Share Button

Інформація про зареєстрованих у квартирах міста Києва малолітніх та неповнолітніх дітей надаватиметься на запити нотаріусів органами реєстрації місця проживання районних в місті Києві державних адміністрацій за новою формою

Про це повідомляється у листі Департаменту з питань реєстрації Київської міської державної адміністраці від 13 лютого 2017 року № 074/06/2-277.
Для перевірки відсутності прав малолітніх та неповнолітніх дітей, недієздатних чи обмежено дієздатних осіб на користування відчужуваними житловим будинком, квартирою, кімнатою або їх частиною, нотаріус вимагає надати довідку про склад сім’ї та зареєстрованих осіб на підставі п. 1.8 глави 2 розділу 2 Порядку вчинення нотаріальних дій нотаріусами України.

Знайома всім форма довідки про склад сім’ї була виключена на підставі Постанови КМУ від 23.11.2016 № 861, натомість  документом, який підтверджує реєстрацію місця проживання або місця перебування особи відтепер є довідка про реєстрацію місця проживання, форму (додаток 13) якої затверджено Постановою КМУ від 02.03.2016 № 207 “Про затвердження Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру” .

Джерело: http://protokol.com.ua/

Коментарі