Підприємці-“загальносистемники” отримають нову Книгу обліку доходів і витрат

Share Button

Оприлюднено проект наказу Мінфіну «Про затвердження форми Книги обліку доходів і витрат для визначення суми загального річного оподатковуваного доходу та Порядку ведення обліку доходів і витрат для визначення суми загального річного оподатковуваного доходу»

ДФС оприлюднила  проект наказу Мінфіну (завантажити), яким затверджується:

  • нова форма Книги обліку доходів і витрат для визначення суми загального річного оподатковуваного доходу (завантажити);
  • Порядок ведення обліку доході і витрат для визначення суми загального річного оподатковуваного доходу (завантажити).

Основною метою розробки проекту наказу є приведення Порядку ведення обліку доходів і витрат для визначення суми загального річного оподатковуваного доходу до вимог пп. «а» п. 176.1 ПКУ. Згідно з ним платники податку зобов’язані вести облік доходів і витрат в обсягах, необхідних для визначення суми загального  річного оподатковуваного доходу, якщо такий платник податку зобов’язаний відповідно до цього розділу подавати декларацію або має право на таке подання з метою повернення надміру сплачених податків, у тому числі при застосуванні права на податкову знижку.

Форми такого обліку та порядок його ведення визначаються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику (Мінфін).

Зауваження та пропозиції стосовно змісту проекту акту можна надавати у письмовій та електронній формі до 05.05.2017 р. з дня публікації  оголошення за наступною адресою: Міністерство фінансів України, 01008, м. Київ-8, вул. Грушевського, 12/2, e-mail:  skornienko@minfin.gov.ua

Джерело: https://news.dtkt.ua/

Коментарі