Зона вільної торгівлі між Україною і Канадою запрацює 1 серпня

Share Button

Канада завершила процедури ратифікації угоди про зону вільної торгівлі 2 червня. Україна після набрання чинності угоди зможе нарощувати свій експорт.

Зона вільної торгівлі між Україною і Канадою запрацює з 1 серпня 2017 року. Про це посол України у Канаді Андрій Шевченко повідомив у Twitter.
“Спішу повідомити: вільна торгівля між Україною і Канадою стартує 1 серпня. Канада надіслала нам ноту про завершення ратифікаційних процедур”, – зазначив дипломат. Пізніше про завершення ратифікації ЗВТ між Україною та Канадою написав президент України Петро Порошенко. «Історичний момент: всі процедури з ратифікації Угоди про вільну торгівлю між Україною та Канадою завершено», – повідомив він у Twitter. “Угода набуде чинності 1 серпня 2017 року. Це ще одна важлива перемога України на шляху реформ”, – додав Порошенко.
Як повідомлялось раніше, 2 червня Канада слідом за Україною завершила процедури з ратифікації угоди про зону вільної торгівлі. За оцінками Мінекономрозвитку, Україна після набрання чинності угоди про вільну торгівлю з Канадою зможе нарощувати свій експорт до цієї країни на $0,6 млн щорічно, а також у середньостроковій перспективі це дасть змогу розраховувати на додаткові інвестиції.

 

https://economics.unian.ua.

Коментарі