Потерпілі на виробництві мають право на безоплатне лікування за рахунок Фонду соцстрахування

Share Button

Фонд соцстрахування України фінансує послуги з медичної допомоги для кожного потерпілого на виробництві, зокрема – здійснення оперативних втручань, проведення діагностики, забезпечення лікарськими засобами та виробами медичного призначення.

Про це повідомив голова правління Фонду соцстрахування Володимир Саєнко.

 

«Потерпілі на виробництві, особи з інвалідністю внаслідок трудового каліцтва мають право на отримання необхідного їм лікування за рахунок коштів Фонду соцстрахування. Мова не лише, наприклад, про разове проходження МРТ, оплату операції і курсу ліків під час гострого періоду захворювання або одразу після нещасного випадку на виробництві. З бюджету Фонду фінансується лікування всіх прямих наслідків страхового випадку до відновлення здоров’я, або упродовж усього життя потерпілого у разі визначеної в цьому потреби», – пояснює Володимир Саєнко.

За його словами, особам з інвалідністю не потрібно самостійно сплачувати за жодну медичну послугу чи лікарський препарат, якщо потреба в них визначена МСЕК і лікарсько-консультативною комісією.

Нагадаємо, ФССУ продовжує реформу системи соціального страхування. Зокрема, було переведено на адресність надання санаторно-курортного лікування потерпілим на виробництві та членам їх сімей; суттєво спрощено та переформатовано надання реабілітаційного лікування, на яке має право кожен офіційно працевлаштований українець, розпочато впровадження електронного лікарняного тощо.

Коментарі