Мін’юст запустив “Дошку ганьби” злісних неплатників зарплати: хто увійшов в “ТОП”?

Share Button

Мін’юст України у межах проекту зі стягнення боргів з виплати зарплат на користь працівників запустило відкритий електронний реєстр підприємств-боржників. Про це повідомив міністр юстиції Павло Петренко.

 

 

«Ми запустили публічний електронний реєстр злісних боржників з виплати заробітної плати. До нього увійшли підприємства як державної, так і корпоративної форм власності. Кожен охочий зможе без будь-яких перешкод через портал erb.minjust.gov.ua перевірити, чи сплачують конкретні підприємства зарплату своїм працівникам. Особливо актуальною ця інформація може бути для бізнесменів для прийняття правильного рішення, чи варто мати справу з тим чи іншим контрагентом», — наголосив очільник Мін’юсту.

Він звернув окрему увагу на те, що до списку потрапили усі без винятку боржники – жодних поблажок немає. Більше того, в кожному регіоні опубліковано місцеву #ДошкуГаньби злісних неплатників заробітної плати.

До ТОП-14 увійшли такі боржники:

За словами Павла Петренка, з 2 квітня, коли стартувала кампанія зі стягнення боргів з неплатників зарплат, почали діяти спецгрупи державних виконавців, робота яких сфокусована на виконанні таких проваджень. Також була запроваджена система моніторингу показників динаміки заборгованості. Окрім цього, на базі регіональних управлінь юстиції стартувала масштабна інформаційна кампанія.

«З початку 2018 року органами юстиції стягнуто майже 170 млн грн боргів з виплати заробітної плати на користь близько 13 тис. працівників. Якщо до початку роботи штабів Мін’юсту щомісячний рівень погашення боргів становив 32,3 млн грн, то після старту кампанії лише за півтора місяця нами стягнуто вже 73,8 млн грн боргів з виплати зарплати по всій країні», — додав Міністр юстиції.

Для прикладу, відділ примусового виконання рішень Департаменту виконавчої служби Міністерства юстиції домігся виплати ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання «Азот» 12,6 млн грн на користь 501 працівника. Виконавці із Запорізької області стягнули з КП «Підприємство комунальної власності» 6,9 млн грн на користь 228 працівників. 3,7 млн грн на користь 117 працівників повернуло ПАТ «Рівнеазот».

За матеріалами “Офіційного вісника ДФС”

Коментарі