ДФСУ оприлюднила розмір ставок місцевих податків та зборів на 2019 рік

Share Button

Відповідно до норм п.12.3 ст.12 ПКУ, рішення про встановлення місцевих податків та зборів приймають в межах своїх повноважень сільські, селищні, міські ради та ради об’єднаних територіальних громад, що створені згідно із законом та перспективним планом формування територій громад.

Копії прийнятих рішень про встановлення місцевих податків чи зборів або про внесення змін до них надсилається в електронному вигляді у 10-тиденний строк з дня прийняття до контролюючого органу, в якому перебувають на обліку платники відповідних місцевих податків та зборів, але не пізніше 1 липня року, що передує бюджетному періоду, в якому планується застосовування встановлюваних місцевих податків та зборів або змін до них.

Контролюючі органи не пізніше 10 липня поточного року складають зведену інформацію про розмір та дату встановлення ставок місцевих податків та зборів на відповідних територіях та подають її в електронній формі центральному органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову та митну політику.

Центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну податкову та митну політику, не пізніше 15 липня поточного року оприлюднює на своєму офіційному веб-сайті зведену інформацію про розмір та дату встановлення ставок місцевих податків та зборів на відповідних територіях.

Якщо станом на 1 липня місцевою радою рішення не прийнято, на веб-порталі ДФСУ розміщено інформацію про останнє діюче рішення, прийняте такою радою або інформація про таке рішення не зазначена.

У подальшому, у разі надходження до контролюючих органів копій  рішень про встановлення місцевих податків та зборів або змін до них, прийнятих місцевими радами, інформація на веб-порталі ДФСУ буде оновлюватись.

Платники податків на офіційному веб-порталі ДФСУ у розділі «Ставки місцевих податків та зборів» у рубриці «Податки, збори, платежі» за посиланням: можуть отримати відмості.

Про це йдеться у  інформаційному повідомленні – роз’ясненні  щодо зведеної інформації про розмір та дату встановлення ставок місцевих податків та зборів на відповідних територіях.

За матеріалами ДФСУ

Коментарі