Мала приватизація заробила для держави 185 млн грн.

Share Button

Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів повідомив про перші підсумки продажу об’єктів малої приватизації. За його словами, мала приватизація є частиною нових можливостей для бізнесу, які створив Уряд.

“Уряд підтримує малий та середній бізнес. Наші проекти консультують малих підприємців, створюють центри підтримки підприємництва та розробляють механізми здешевлення кредитів. Крім того, ми даємо бізнесу можливість оновлювати основні фонди через механізм малої приватизації. Тепер, будь-який підприємець може зайти на Прозорро.Продажі та купити нерухомість, або обладнання”, – наголосив Степан Кубів.

Перший віце-прем’єр-міністр України підкреслив, що за 2 місяці публічний реєстр об’єктів малої приватизації складається з-понад 1000 об’єктів, з яких уже продано 150 об’єктів.

“Ми заробили для держави 185 млн грн. І це не просто гроші для державного бюджету і місцевих громад, це нові великі можливості для малого бізнесу, коли наприклад у проданому приміщенні в центрі Львова, може з‘явитись кав’ярня, чи сувенірна крамниця, або перукарня. А це – нові робочі місця і податки”, – наголосив Степан Кубів.

Степан Кубів підкреслив, що такий результат став можливим завдяки спільним зусиллям усіх гілок української влади.

“Ми з вами разом довели, що можемо ефективно працювати. Лише за останній рік ми прийняли важливі економічні закони про приватизацію, про єдине вікно на митниці, щоб посилити боротьбу з контрабандою та покращити сервіс, а також закон про товариства з обмеженою відповідальністю, зміни до закону про акціонерні товариства та багато іншого”, – зазначив Степан Кубів.

Він закликав Парламент продовжити результативну співпрацю та разом працювати над кращим соціально-економічним становищем України та її громадян.

За матеріалами прес-служби Мінекономрозвитку

Коментарі