Здійснюєте підприємницьку діяльність у квартирі: чи буде пільга з податку?

Якщо фізична особа займається підприємницькою діяльністю з метою одержання доходу та здійснює свою діяльність в квартирі, що належить їй на праві власності, то при нарахуванні податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, пільга не застосовується.

Нагадаємо, згідно з пп. 266.4.3 п. 266.4 ст. 266 Податкового кодексу України, пільги зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки не застосовуються, зокрема, до об’єкта/об’єктів оподаткування, що використовуються їх власниками з метою одержання доходів (здаються в оренду, лізинг, позичку, використовуються у підприємницькій діяльності).

За матеріалами ДПС у Луганській області

Коментарі
kazmetal l.com