Коли звітувати новоствореному підприємству — платнику податку на прибуток?

Новостворене підприємство — платник податку на прибуток це платник податку на прибуток, зареєстрований протягом звітного року.

Такі підприємства сплачують податок на прибуток за період діяльності у звітному році на підставі річної декларації (пп.«а» п.137.5 ст.137 Кодексу). Таку декларацію складають за період із дати взяття на облік платником податків до кінця звітного року реєстрації (пп.137.4.2 п.137.4 ст.137 Кодексу).

Якщо підприємство зареєстрували в травні 2016 року, вперше підприємство звітуватиме з податку на прибуток за підсумками 2016 року за період із дати взяття на облік як платника податків по 31 грудня  2016 року.

Термін подання такої декларації — 60 календарних днів після закінчення звітного періоду, сплатити податкове зобов’язання протягом 10 календарних днів, що настають за граничним терміном подання декларації (абз.1 п.57.1 ст. 57 Кодексу).

Джерело: sknews.net

 

Коментарі
kazmetal l.com