Бути бізнесменом в нашій країні стало не вигідно

Share Button

Сьогодні український бізнес переживає не кращі часи. Незважаючи на постійне декларування урядом стабілізації економіки, зміцнення валюти, надання бізнесу прав і свобод, кількість бажаючих відкрити свою справу більше не стає. Про те, що сьогодні найбільше турбує українських підприємців і в яких умовах їм доводиться.

Про це заявив Павло Погиба, Голова Ради територіального відділення громадської організації “Асоціація платників податків України” в Києві.

– Павло Павлович, як почуває себе бізнес в нашій країні сьогодні?

– Відповім так само прямо і відверто – просто жахливо. Щоб навіть поверхнево оцінити ситуацію в українському бізнесі, ви просто пройдіться по Хрещатику. У центрі міста величезна кількість комерційних приміщень, які здаються в оренду. Багато – вже давно. Їх ніхто не знімає. Це зайвий раз говорить про те, що в нашій країні все менше людей можуть собі дозволити вести бізнес.

Бути бізнесменом в нашій країні стало не просто не вигідно, але й дуже накладно. Ви тільки подивіться, молодь і люди середнього віку тікають з України. Ті, хто може і хоче працювати, мають розум і можливості, намагаються виїхати на пошуки кращого життя. Це не тому, що вони не люблять Україну. Вони не можуть жити і працювати в таких умовах і при таких законах. Адже у нас повністю ігнорують відомий факт: багатство країни – це не корисні копалини, а генофонд нації. В Україні генофонду створюють такі умови, при яких можна тільки виживати, але не жити. За даними держсекретаря Угорщини за минулий рік, майже 94 тис. наших співгромадян отримало угорські паспорти. Якщо так триватиме далі, в Україні скоро залишаться тільки інваліди, пенсіонери та діти. Як така держава може бути успішним?

Джерело: businessua.com/

Коментарі