Малий і середній бізнес повинен стати базою економічного зростання в Україні

Share Button

Малий і середній бізнес має стати базою для економічного зростання в Україні. Про це сказав перший віце-прем’єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів під час презентації проекту Forbiz.

“Ми налаштовані на те, що сегмент малого і середнього бізнесу повинен стати базою економічного зростання. Ми повинні представнити Україну на світових ринках через реальну конкуренцію”, – сказав він.

Також С.Кубів подякував європейським інституціям за запуск проекту Forbiz, який орієнтований на покращення бізнес-середовища в Україні. Цей проект, за його словами, відкриває перед малим і середнім бізнесом шлях для розвитку, а також сприятиме створенню регуляторних правил на базі кращих європейських практик.

Проект Forbiz, зазначив перший віце-прем’єр, залучатиме підприємницьку спільноту до конструктивного діалогу.

За інформацією Мінекономрозвитку, представництво Європейського Союзу в Україні у партнерстві з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України розпочали проект Forbiz у рамках ініціативи EU4Business.

Проект Forbiz містить низку заходів, спрямованих на створення сприятливого бізнес-середовища, приділяючи особливу увагу малому та середньому бізнесу (МСБ).

Джерело: unn.com.ua

Коментарі