Перші 7 лотів уже на «ProZorro. Продажі»

Share Button

22 березня Національний банк України виставив на аукціон у системі електронних аукціонів  «ProZorro.Продажі» перші7 лотів майна, набутого ним у рахунок погашення боргів за кредитами рефінансування банків

Першими лотами стали нежитлові будівлі та приміщення у Києві, Харкові, Краматорську та Світловодську. Про це повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Участь в електронних аукціонах для НБУ стало можливим після приведеному у відповідність правил продажу набутог8от майна до вимог електронної торгової системи ProZorro.Продажі.

Реалізація вказаного майна банку на відкритих аукціонах дозволить збільшити конкуренцію, оскільки для пошуку потенційних покупців одночасно будуть задіяні 28 торговельних майданчиків, підключених до електронної торгової системи ProZorro.Продажі.

Олексій Соболев, керівник проектного офісу ProZorro.Продажі зазначив, що приєднання Національного банку України – це початок довгої співпраці. «Ми очікуємо, що спільна робота закріпить довіру Національного банку до системи та дасть змогу пришвидшити погодження продажу лотів Фонду гарантування вкладів», – додав він.

Як зазначають в Національному Банку України: «Внесені НБУ зміни дозволять підвищити рівень прозорості продажів та збільшити коло потенційних покупців такого майна».

Торги за лотами відбудуться 20 квітня. Подати пропозиції, взяти участь у торгах можна чи простежити хід подій можна на сайті ProZorro.Продажі.

Нагадаємо, що з січня 2017 року реалізація заставленого Національному банку майна здійснюється Фондом гарантування вкладів фізичних осіб виключно через систему торгів ProZorro.Продажі.

Коментарі