Сьогодні в Оттаві відбудеться українсько-канадський бізнес-форум – торгпред

Share Button

Сьогодні починає роботу торгова місія в Канаді – українсько-канадський бізнес-форум за участю прем’єра України Володимира Гройсмана.

Сьогодні в Оттаві (Канада) відбудеться українсько-канадський бізнес-форум за участю прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана. Про це повідомила торговий представник України Наталія Микольська на своїй сторінці в соцмережі Facebook.
“Сьогодні починає активну роботу торгова місія в Канаді – українсько-канадський бізнес-форум за участю прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана”, – повідомила торговий представник. За її словами, сьогодні також відбудуться прямі зустрічі представників українського бізнесу з потенційними партнерами в Канаді.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман 31 жовтня в Оттаві зустрінеться з прем’єр-міністром Канади Джастіном Трюдо для обговорення питань поглиблення співробітництва між країнами, в тому числі – у сфері торгівлі.

Детальніше читайте: https://economics.unian.ua/other/2214694-sogodni-v-ottavi-vidbudetsya-ukrajinsko-kanadskiy-biznes-forum-torgpred.html

Коментарі