Працівник працює за півставки: чи має він право на податкову соцпільгу?

Share Button

Фізособа, яка працює неповний робочий день, має право на податкову соцпільгу за умови якщо розмір її зарплати не перевищує граничного розміру для отримання ПСП.

ДФС у м. Києві звертає увагу, що  відповідно до п. 169.1 ПКУ платник податку має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати (інших прирівняних до неї відповідно до законодавства виплат, компенсацій та винагород), якщо його розмір не перевищує суми, що дорівнює розміру місячного прожиткового мінімуму, діючого для працездатної особи на 1 січня звітного податкового року, помноженого на 1,4 та округленого до найближчих 10 гривень.

У 2018 році розмір заробітної плати, що дає право на податкову соціальну пільгу, становить – 2470 грн (прожитковий мінімум на працездатну особу у розмірі 1762 грн х 1,4).

Тобто, фізособа, яка працює неповний робочий день, має право на податкову соціальну пільгу за умови якщо розмір її зарплати не перевищує граничного розміру для отримання податкової соцпільги.

За матеріалами ДФС у м. Києві

Коментарі