До кінця року середня зарплата в Україні становитиме 10 тис. грн

Share Button

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман повідомив, що реальна заплата у перші 5 місяців 2018 р. зростала приблизно на 19%. Такі показники, на думку Гройсмана, дають позитивне прогнозування – підвищення «мінімалки» до 10 тисяч гривень до кінця року.

Про це заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час звіту уряду перед депутатами Верховної Ради на засіданні комітету з питань економічної політики.

«Ми сьогодні вже маємо зниження інфляції, зростання доходів українських громадян. Реальна зарплата у перші 5 місяців (2018 року — ред.) зростала приблизно на 19%, що дає нам показники того, що в кінці року середня зарплата в Україні дорівнюватиме близько 10 тисяч гривень», — заявив Гройсман.

Він також наголосив на тому, що забезпечувати стрімке економічне зростання уряду заважає накопичені за попередні роки борги.

«Я хочу навести такі цифри: в цьому році ми маємо витратити 130 мільярдів гривень — це 5 мільярдів доларів. Це майже бюджет сектору оборони та безпеки. За наступні 5 років ми маємо виплатити 30 мільярдів доларів», — додав Гройсман.

Нагадаємо, що в уряді повідомили про з початку липня зросте розмір мінімальної пенсії.

За матеріалами Hromadske.ua

Коментарі