1 березня 2019 року відбудеться круглий стіл «Перспективи імплементації в Україні положень Глави ХХІ Угоди про Асоціацію Україна-ЄС щодо розвитку публічних комунікацій та соціального діалогу»

Share Button

1 березня 2019 року о 10:00 в приміщенні готелю «Русь» (вул. Госпітальна, 4, 2-й поверх, зала «Венеція») відбудеться засідання круглого столу «Перспективи імплементації в Україні положень Глави ХХІ Угоди про Асоціацію Україна-ЄС щодо розвитку публічних комунікацій та соціального діалогу» (реєстрація – з 9.30).

Організатор круглого столу – ГО «Спілка орендарів і підприємців України»

Захід фінансується Міжнародним фондом «Відродження».

Ключові теми для обговорення:

  • стан та перспективи імплементації Глави ХХІ Угоди;
  • можливості впливу сторін соціального діалогу на державну політику на національному та територіальному рівнях;
  • здатність чинної моделі соціального діалогу сприяти застосуванню європейських практик публічного діалогу в українських реаліях;
  • подальші кроки з посилення публічних комунікацій в царині публічного діалогу в Україні;
  • шляхи удосконалення публічних комунікацій та соціального діалогу та посилення його ролі в державному  управлінні на національному та територіальному рівнях.

У роботі Круглого столу візьмуть участь парламентарі, представники ЦОВ, сторін соціального діалогу, міжнародних організацій, іноземних експертів та представників дипломатичних місій.

В рамках круглого столу буде презентовано проект дорожньої карти «Стратегія модернізації соціального діалогу в Україні.

Акредитація на круглий стіл за е-mail: sopu1@ukr.net  або за тел.  (044) 425-04-02;   до 16:00 28 лютого цього року.

Захід проводиться в рамках проекту 52974  «Сприяння публічним комунікаціям в діалозі між владою та громадськістю в частині імплементації положень Глави ХХІ Угоди про Асоціацію в умовах децентралізації» за фінансової підтримки МФ «Відродження» (поза конкурсом).

Окремі думки, озвучені на заході, є особистою позицією авторів/спікерів і необов’язково  відображають точку зору Міжнародного фонду «Відродження».

Коментарі