Створили нове робоче місце: коли можна розраховувати на компенсацію ЄСВ?

ДФС у Рівненській області повідомляє, що компенсацію роботодавцям частини фактичних витрат, пов’язаних із сплатою ЄСВ у зв’язку із створенням нового робочого місця, передбачено постановою КМУ №153.

Дія Порядку №153 поширюється на роботодавців (суб’єктів господарювання), які починаючи з 2013 року:

  • створюють нові робочі місця та працевлаштовують на них працівників шляхом укладення трудового договору;
  • протягом 12 календарних місяців з дня укладення трудового договору з особою, працевлаштованою на нове робоче місце, щомісяця здійснюють виплату їй заробітної плати в розмірі не менше ніж три мінімальні заробітні плати (п. 2 Порядку № 153).

Якщо роботодавець забезпечив дотримання вимог, передбачених п. 2 Порядку №153, він отримує право на компенсацію фактичних витрат у розмірі 50% суми нарахованого ЄСВ протягом наступних 12 календарних місяців за умови збереження рівня заробітної плати в розмірі не менше ніж три мінімальні заробітні плати у місяці сплати ЄСВ за особу, працевлаштовану на нове робоче місце.

У разі зменшення штатної чисельності працівників та фонду оплати праці роботодавець втрачає право на компенсацію.

За матеріалами ДФС у Рівненській області

Коментарі

kazmetal l.com