Теги: ПДФО

В Україні хочуть ввести прогресивну шкалу ПДФО: законопроект

Згідно з законопроектом №10066, ставка оподаткування залежатиме, насамперед, не від походження доходів, а від їх розміру.

Участь працівника у семінарах за рахунок роботодавця: що з ПДФО?

ДФС у Тернопільській області розповідає, що кошти, сплачені роботодавцем на користь вітчизняних вищих та професійно-технічних навчальних закладів за навчання фізичної особи, що не перевищує у 2019 році – 12519 грн за кожний місяць навчання, та витрати роботодавця у зв’язку з підвищенням кваліфікації (перепідготовкою) працівника, не включаються до складу оподатковуваного доходу такої фізичної особи (працівника).

5 основних змін в частині ПДФО у 2019 році

Законом України від 23.11.2018 р. №2628-VIII внесено зміни, які застосовуються з 01.01.2019 року, зокрема, щодо оподаткування ПДФО. А саме:

ПДФО — 2019: путівки, матеріальна допомога, пенсії

Законом України від 23.11.2018 № 2629-VIII «Про Державний бюджет України на 2019 рік» з 1 січня  2019 року підвищено соціальні стандарти. Так, для розрахунку  податку на доходи фізичних осіб використовуються такі соціальні стандарти:

З 1 січня 2019 року наберуть чинності нові ознаки доходів для заповнення форми №1ДФ

Законами №909-VIII№1910-VIII та №2245-VIII внесено зміни до Податкового кодексу. Зокрема, ст.165 ПКУ доповнена новими видами доходів фізосіб, які не включаються до розрахунку загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку.

Увага! Не забудьте зробити річний перерахунок правильності нарахування ПДФО

Головне управління ДФС у Рівненській області нагадує, що порядок проведення перерахунку сум доходів та наданих податкових соціальних пільг встановлений п. 169.4 ст. 169 розд. IV Податкового кодексу України.

Які витрати з відрядження не оподатковуються ПДФО?

Чи включається до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку — фізичної особи сума витрат, відшкодована роботодавцем за користування послугами таксі, VIР-залом, понесених таким працівником під час відряд­ження?

Оренда нерухомості: хто повинен сплачувати ПДФО

Якщо орендар – фізична особа, яка не є суб’єктом господарювання, то особою, відповідальною за нарахування та сплату (перерахування) податку до бюджету, є платник податку на доходи фізичних осіб – орендодавець.