Чи бути загальному декларуванню доходів і витрат?

Share Button

Мінфін пропонує у 2019-2020 роках ввести загальне декларування фізичних осіб про доходи та витрати. Натомість Кабмін – проти.

Міністерство фінансів пропонує у 2019-2020 роках ввести загальне декларування фізичних осіб про доходи та витрати. Така норма прописана в новому проекті бюджетної резолюції, презентованому і ухваленому на засіданні уряду у середу, 14 червня.

Крім того, проектом передбачено перехід до податкового контролю з використанням непрямих методів за відповідністю доходів і витрат громадян.

Також Мінфін пропонує до 2018 року запровадити єдиний рахунок для сплати податків і зборів, а також перейти до подання єдиної звітності з ЄСВ та ПДФО.

Пріоритетними напрямками діяльності Уряду на наступний рік є створення Служби фінансових розслідувань, імплементація в податкове законодавство плану дій BEPS і підвищення ефективності податкового адміністрування.

Також поступово уряд має намір наблизити ставки акцизного податку на тютюнові вироби до рівня, який передбачений директивою з Євросоюзом.

Натомість Кабінет Міністрів України не підтримує запуск системи загального декларування доходів у середньостроковій перспективі. Про це сказав прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час спілкування з журналістами у Запоріжжі, передає Урядовий портал.

«Ми не підтримуємо. Ця система введена не буде», – сказав глава уряду.

При цьому прем’єр не уточнив, чи буде взагалі введено загальне декларування,чи Уряд відкидає цю норму як таку.

Джерело: https://news.dtkt.ua

Коментарі