Теги: працевлаштування за сумісництвом

Чи повинен «сумісник» повідомляти роботодавця про звільнення з основного місця роботи?

«Сумісник» не зобов’язаний повідомляти роботодавця про звільнення з основного місця роботи. Як відомо, працівник має право укладати трудовий договір на одному або одночасно на декількох підприємствах, в установах, організаціях, якщо інше не передбачене законодавством, колективним договором або угодою сторін (ст. 21 КЗпПУ).

Держпраці розповіла про особливості працевлаштування за сумісництвом

Держпраці у Кіровоградській області нагадує, що сумісництвом вважається виконання працівником, крім своєї основної, іншої регулярної оплачуваної роботи на умовах трудового договору у вільний від основної роботи час на тому ж або іншому підприємстві, в установі, організації або у фізособи-підприємця. Сумісництво передбачає укладення двох трудових договорів: на основній роботі та роботі за сумісництвом.