УВАГА! Нові рахунки для сплати ЄСВ

ДКСУ на своєму сайті (посилання: https://www.treasury.gov.ua/ua/news/do-uvagi-platnikiv-yesv) повідомила, що з 02.05.2019 р. функціонуватимуть нові рахунки для сплати ЄСВ, які відкриті на балансі центрального апарату Казначейства (код банку — 899998).

Як обчислити страховий стаж для нарахування лікарняних?

Страховий стаж для призначення допомоги по тимчасовій непрацездатності визначається відповідно до ст. 21 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999 р. № 1105 (далі — Закон № 1105).

Потрібно отримати дистанційно ЕЦП від АЦСК ДФС? Оновіть програмне забезпечення

У засобі кваліфікованого електронного підпису чи печатки «ІІТ Користувач ЦСК-1» реалізовано можливість повторного (дистанційного) формування кваліфікованих сертифікатів відкритого ключа за електронним запитом на захищений носій особистого ключа. Генерацію нового особистого ключа можливо здійснити на поточний носій, з якого зчитано діючий особистий ключ.

Мінсоцполітики встановило граничну вартість путівки у 2019 році

Мінсоцполітики наказом від 21.03.2019 р. №416 (зареєстрований в Міністерстві юстиції  від 02.04.2019 р. за №338/33309) встановило у 2019 році граничну вартість путівки (ліжко-дня) за надання послуг із санаторно-курортного лікування деяким пільговим категоріям громадян, а саме:

На що підприємці скаржилися у 2018 році: звіт бізнес-омбудсмена

У 2018 році рада бізнес-омбудсмена отримала 1792 скарги від підприємців. Більшість з них стосувалися податкових питань та дій правоохоронних органів.

Чи може фізособа-«єдинник» виписувати ПКО?

Приватні підприємці – платники єдиного податку, які здійснюють готівкові розрахунки з покупцями, не ведуть касову книгу та не виписують прибуткові касові ордери.

Як відображати зарплату зовнішнього сумісника у ф. №1ДФ?

До загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку включаються, зокрема, доходи у вигляді заробітної плати, нараховані (виплачені) платнику податку відповідно до умов трудового договору (контракту); суми винагород та інших виплат, нарахованих (виплачених) платнику податку відповідно до умов цивільно-правового договору.

Чи має роботодавець в оголошеннях про працевлаштування зазначати розмір зарплати?

За статтею 11 Закону України «Про зайнятість населення» в оголошеннях (рекламі) про вакансії забороняється зазначати:

УВАГА! З 2 травня діятимуть нові рахунки для сплати ЄСВ

Державна казначейська служба України звертає увагу платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄСВ), що з 02.05.2019 функціонуватимуть нові рахунки для сплати ЄСВ, які відкриті на балансі центрального апарату Казначейства (код банку – 899998).

Індекс інфляції за березень — 100,9%

Інфляція на споживчому ринку в березні 2019 р.порівняно із лютим 2019 р.  становила 0,9%, з початку року – 2,4%.